کاربر عزیز، از امروز میتوانید از آدرس زیر بدون فیلترشکن به سایت وارد شوید.
bigbetx6.info

سئوالات متداول

نحوه افزایش موجودی حساب کاربری به چه صورت میباشد ؟

با مراجعه به منوی حساب کاربری و انتخاب گزینه افزایش موجودی منوی اطلاعات پرداخت نمایان میشود کشوی افزایش موجودی از طریق درگاه بانکی را انتخاب نموده مبلغ را به تومان وارد نمائید با کیلیک بر روی پرداخت وارد درگاه بانکی میشوید اطلاعات کارت بانکی خود را صحیح وارد نمائید و گزینه پرداخت را انتخاب کنید و در پایان روی تکمیل خرید کلیک نمائید پرداخت شما با موفقیت انجام شده است

چطور می توانم هدیه ورودی خود را برداشت کنم؟

برای برداشت هدیه ورودی حتما باید به سایت واریزی داشته باشید و با تمامی مبلغ هدیه پیش بینی کرده باشید. توجه داشته باشید که بازی‌های کازینو برای هدیه ورودی قابل برداشت نیست. همچنین در صورتی که کاربر برای دریافت هدیه ورودی اقدام به ساخت چندین اکانت به صورت همزمان کرده باشد، با توجه به اینکه سایت مجهز به سیستم ضد تقلب می‌باشد، شناسایی شده و کلیه اکانت‌های آنان مسدود می‌گردد.

نحوه برداشت جایزه از حساب کاربری به چه صورت میباشد ؟

با مراجعه به منوی حساب کاربری و انتخاب گزینه دریافت جایزه .در منوی نمایان شده اطلاعات خواسته شده را صحیح وارد نمائید گزینه پرداخت را انتخاب کنید درخواست شما ثبت میگردد در نظر داشته باشید که در 24 ساعت فقط یکبار میتوانید درخواستتان را ثبت نمائید.

حداقل و حداکثر شارژ, برداشت و میزان هر پیش بینی

حداقل شارژ حساب 10000و شرط 1000تومان حداقل مبلغ برداشت 50.000 تومان حداکثر مبلغ شرط 3 میلیون تومان می باشد. حداقل میکس 2 تا حداکثر 8 تا و همینطور ثبت یک اپشن تکراری در فرم ها خارج از قوانین میباشد و در صورت مشاهده فرم مربوطه برگشت داده میشود.

واریز جوایز پس ازثبت درخواست چه مدت زمان است؟

حداکثر زمان واریز جوایز به حساب بانکی پس از ثبت درخواست 20 دقیقه میباشد لازم به ذکر است واریزی ها از ساعت 8 صبح الی 24 میباشد و هر 24 ساعت 1 بار میتوانید درخواست جایزه خود را ثبت نمائید و درخواستهایی که با شماره شبا است از ساعت 10صبح الی 15 انجام میگیرد و توجه داشته باشید روزهای تعطیل درخواست های با شماره شبا انجام نمیگیرد

شارژ کردم پول از حساب کم شده ولی حسابم شارژ نشده

در اینصورت با ارسال پیام به پشتیبانی اطلاعات زیر را ارسال کنید 1-مبلغ تراکنش / 2-زمان دقیق تراکنش / 4 رقم آخر کارت 2_در صورتی که تراکنش موفق باشد مبلغ مورد نظر به حساب کاربری بلافاصله افزوده خواهد شد. 3_اگر تراکنش ناموفق باشد مبلغ کسر شده حداقل تا 72 ساعت توسط بانک به حساب بانکی کاربر برگشت خواهد خورد.

طرح نمایندگی

کمیسیون زیر مجموعه, 20% از سود سایت بابت باخت واریزی زیر مجموعه بوده که بصورت اتوماتیک محاسبه و در آخر هر ماه میلادی ساعت 23:59 به وقت لندن به حساب کاربری شما افزوده می شود.